Deltajeneratorlogo                        
                       
              Turkbayrak engbayrak
İletişim
   
                       
Ana Sayfa Firmamız Ürünler Kiralama 2.El Jeneratörler Yedek Parça Servis
Deltajeneratordoga9
 

Cummins, Perkins, Volvo-Penta, Lister-Petter, Caterpillar, Detroit-Diesel, MTU, Deutz, Mitsubishi, John-Deere, Daewoo, Dorman-Diesel, Ricardo motorları ile Mecc-Alte, Stamford, Marelli, Marathon, Leroy Somer marka alternatörlerin orijinal yedek parçaları:

Dünyanın sayılı motor ve alternatör firmalarının Orijinal Yedek Parçaları, bu motorlar için özel olarak dizayn edilip üretildiğinden yüksek performans, dayanıklılık ve güvenilirlik sağlar.Geniş bir yedek parça bulunurluğu ile anında hizmet veren Delta Jeneratör, %100 doğru parça tespit ve tedariği ile en hızlı hizmeti verir, tüm orijinal yedek parçaları için dünya çapında verdiği garanti ile mutlak müşteri memnuniyetini hedefler.

Deltajeneratoryedekparca1    
   
   
                                       
deltajeneratorfiltre2

Çevreci Filtreler:

Delta Jeneratör, Türkiye'de tüm dizel motorlar üzerinde kullanılan orijinal filtrelerin tedariği konusunda satış ve satış sonrası hizmetleri verir. Delta Jeneratör, uzun ömürlü ve düşük kullanım maliyetiyle çevre dostu motorların filtrelerini geniş bir ürün gamı ile müşterilerinin hizmetine sunar.

Deltajeneratorfiltre4    
   
   
   
                                       
Deltajeneratorantifreeze2

Orijinal Soğutma Sıvıları:

Uzun ömürlü, zararsız ve çevre dostu orijinal soğutma sıvıları Delta Jeneratör kalitesi ile sunuluyor. Delta Jeneratör kullandığı soğutma sıvıları motoru kavitasyona, paslanmaya ve kireçlenmeye karşı korur. Her türlü ağır, orta ve hafif iş motoru için uygundur. Konsantre veya kullanıma hazır sıvılar, soğutma sisteminde tam koruma sağlar. Doldurulması ve kullanımı kolay olan sıvılar için özel tasarlanmış test kitleri ile kontrol de çok kolaydır. Geleneksel soğutma sıvılarına göre daha düşük kullanım maliyeti sağlar. Gömlek aşınmalarını geciktirdiği için motor revizyon ihtiyacını da geciktirir. Bakım maliyetlerini azaltır, su pompasının ömrünü uzatır.

deltajeneratorantifeeze4    
   
   
   
                                       
deltajeneratoroil5

Zor Koşullarda Üstün Performans Motor Yağları:

Delta Jeneratör dünyanın sayılı motorları için üretilen ve API tarafından onaylanan CI4 standartındaki motor yağlarını kullanır. CI4 standartı minimum yıpranma sağlar ve aşınmalara karşı maksimum koruma oluşturur. Uzun ömürlü olduğu için daha az değişim ihtiyacı duyup daha düşük maliyet yaratır. CI4 standartı zor ve soğuk hava koşullarında üstün performans sağlar. Jeneratör motorunuz için tek çözüm CH4 standartı yağlarıdır.

                                       
                                       
                                       
                                 
Email2
                                   
Ikitelli Organize Sanayi Bölgesi Eskoop Sanayi Sitesi C4 Blok No:198 Ikitelli - Istanbul Turkiye
Tel: +90 212 671 78 78 Belgeç: +90 212 671 73 11
E-Posta: posta@deltajenerator.com