Deltajeneratorlogo                        
                       
              Turkbayrak engbayrak
İletişim
 
                       
Ana Sayfa Firmamız Ürünler Kiralama 2.El Jeneratörler Yedek Parça Servis
Deltajeneratordoga13


Delta Jeneratör Hakkında
Kuruluşumuz
Ülkemizde jeneratör sektörünün saygın firmaları arasında yer alan Delta Jeneratör, 1998 yılında jeneratör, 2. el jeneratör, yedek parça, teknik servis ve kiralama hizmetleri vermek amacıyla kurulmuştur.
Hizmet Verdiğimiz Sektörler
Delta Jeneratör, özellikle tekstil ve inşaat sektörü başta olmak üzere hemen her sektöre jeneratör satışı, kiralama, yedek parça ve servis hizmeti vermektedir.
Misyonumuz
Delta Jeneratör olarak misyonumuz, faaliyet gösterdiğimiz alanlarda müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak, olması gereken ticaret ahlakını sektöre yeniden kazandırmaktır. Bu misyon doğrultusunda Şirketimizin öncelikleri bilgi teknolojisi, stratejik planlama ve stratejik iletişim alanlarına yatırım yapmaktır.
Stratejimiz
Günümüzde değişim, varolmanın, ayakta kalmanın ve sürekliliğin en önemli simgesidir. Delta Jeneratör yeni gelişmelere dinamik bir biçimde uyum sağlamakta, hizmetlerinde "müşteri"yi merkez olarak almakta ve bu paralelde stratejisini hizmet sektöründeki uzmanlığı ile müşteri odaklı büyüme şeklinde görmektedir.
Başarımızın Temeli
Delta Jeneratörün başarısı, müşterileri ile olan ilişkilerindeki saygı, ticari ahlak ve bilgi alışverişine bağlıdır. Her sektördeki yüksek kaliteli hizmet ve ürünleri, müşteri odaklı yaklaşımı Delta Jeneratörün vazgeçilmez ilkeleridir.
Sermayemiz
Sermayemiz bilgi, tecrübe ve referanslarımızdır.

 

                                       
                Email2                  
                                 
                                 
      Ikitelli Organize Sanayi Bölgesi Eskoop Sanayi Sitesi C4 Blok No:198 Ikitelli - Istanbul Turkiye          
          Tel: +90 212 671 78 78 Belgeç: +90 212 671 73 11              
            E-posta: posta@deltajenerator.com