DJLOGO                        
                     
                     
                     
            Turkbayrak engbayrak
İletişim
 
                     
Ana Sayfa Firmamız Ürünler Kiralama 2.El Jeneratörler Yedek Parça Servis
Deltajeneratordoga17
                         
2.EL JENERATÖR HİZMETLERİMİZ:
    Deltajenerator15    

Firmamız ikinci el Jeneratörlerde sizlere garantili hizmetler sunmaktadır. İkinci el ürünlerimiz, toplama jeneratör olmayıp, her türlü bakım ve servisten geçirilip sizlere sunulmaktadır. Uygun fiyat ve ürün seçeneklerimiz, satış sonrası hizmetlerimiz için bizleri her daim arayabilirsiniz. Güvenilir ve profesyonel olarak hizmet veren Delta Jeneratör her türlü 2.el jeneratörün alım satımını gerçekleştimektedir.

Kalite kontrol testlerinden geçirilmiş ve bütün bakımları yapılmış jeneratör grupları Delta Jeneratör tarafından satışa sunulmakta ve satılan 2. el jeneratör grupları periyodik bakım anlaşması ile birlikte garanti kapsamına alınmaktadır. Ayrıca müşteri isteği doğrultusunda, eski jeneratörü yerinden alarak en uygun güçte yeni jeneratör ile değiştirme hizmeti de verilmektedir.

 
                         
                      2. EL JENERATÖR ALIRKEN DİKKAT EDİLECEK HUSUSLAR:    
    Deltajenerator25       Özellikle teknik konularda yeterli bilgisi olmayan satıcılar müşterileri yanlış yönlendiribilmekte ve bazı art niyetli olan satıcılarda müşterilere hatalı veya yanlış ürün satmaktadırlar. Bu durumda jeneratör müşterisi oldukça büyük kayıplara uğramaktadırlar. Eğer 2.el jeneratör alınacaksa özellikle yeri yurdu belli olmayan aracı statüsündeki kişilerden uzak durmalarını ve teknik bilgisi iyi olan, referanslarıyla güven veren firmalardan jeneratör almalarını tavsiye ederiz. Türkiye’de 2.el ürünlerle ilgili bir düzenleme olmadığından bir çok kişi veya kuruluş mağdur olmaktadır. Delta Jeneratör bu konuda müşterilerimize satış öncesi, satış anı ve satış sonrasında gereken hizmeti maksimum kalite ve süratte yerine getirmeyi ilke edinmiştir. Hatta müşterilerimize sahibinden buldukları jeneratörlere ücretsiz ekspertiz hizmeti de vermekteyiz.    
                                       
    Deltajenerator10         2. EL JENERATÖR ALIMI:    
            Satmak ya da değiştirmek istediğiniz jeneratörleriniz için en uygun fiyatları ve ödeme koşullarını sizlere sunuyoruz. Satmak istediğiniz ikinci el jeneratörünüz bulunduğu yerde incelenerek en iyi şartlarda değerlendirilmektedir. Türkiye'nin neresinde olursa olsun orjinal olan (toplama jeneratörler hariç) jeneratörleriniz için bizleri arayabilirsiniz.    
                             
                     

 

   
                                       
                Email2                  
                                 
                                 
      Ikitelli Organize Sanayi Bölgesi Eskoop Sanayi Sitesi C4 Blok No:198 Ikitelli - Istanbul Turkiye          
          Tel: +90 212 671 78 78 Belgeç: +90 212 671 73 11              
            E-posta: posta@deltajenerator.com